Jaarlijkse bbq en prijsuitreiking

Het einde van het seizoen nadert, hoog tijd dus om ons klaar te maken om seizoen 2022-2023 feestelijk af te sluiten!

Zaterdag 3 juni verwachten we jou vanaf 17 u. op onze traditionele maar zeer lekkere barbecue, gevolgd door de prijsuitreiking rond 20 u. Dit jaar feesten we in Cultuurhuis Den Dries, Groenplaats 20, 3890 Gingelom.

Bezorg Sarah voor 20 mei a.s. jouw bestelling voor de barbecue via een e-mail naar haspengouwsedartsvereniging@gmail.com of breng het ingevulde inschrijvingsformulier mee op één van de volgende activiteiten:

  • bekerfinales op vrijdag 21 en vrijdag 28 april of
  • het Bink-tornooi op zondag 23 april.

Beide activiteiten vinden plaats in de Parochiezaal in Velm.

Tot binnenkort?

Het bestuur van de Haspengouwse DartsVereniging